Paweł Smolik

Trener personalny Olsztyn

2

Jestem trenerem personalnym oraz dyplomowanym dietetykiem.

Sportami sylwetkowymi i siłowymi zajmuję się od 1998 roku. Od roku 2010 prowadzę również treningi crossowe i funkcjonalne.

Urodziłem się w 1980 roku w Olsztynie. Jestem instruktorem i trenerem kulturystyki, sportów siłowych i fitness oraz trenerem personalnym, trenerem personalnym osób 50+, dietetykiem, dietetykiem sportowym, psychodietetykiem, coachem dietetycznym, specjalistą ds. leczenia nadwagi i otyłości oraz specjalistą ds. leczenia chorób cywilizacyjnych. Sportami sylwetkowymi i siłowymi zajmuję się od 1998 roku i ciągle doskonalę swoją wiedzę i umiejętności poprzez różnego rodzaju kursy, szkolenia i seminaria.

Sport i zdrowy styl życia to moja pasja. Dzięki swojej wiedzy teoretycznej i praktycznej pomogę Ci w osiągnięciu zdrowej i szczupłej sylwetki, w poprawie kondycji i jakości życia, jak również nauczę Cię prawidłowych zasad żywienia i doboru suplementów diety.

Służę również pomocą osobom, które potrzebują wzmocnić mięśnie, po różnego rodzaju wypadkach czy zabiegach. Jestem otwarty i przyjaźnie nastawiony do otoczenia i ludzi – moja praca jest moją pasją. Dlatego masz pewność, że pod moim okiem spełnisz swoje marzenia o byciu zdrowszym, sprawniejszym i pełnym energii.

Kiedyś sam byłem bardzo otyły, jak również przeszedłem kilka ciężkich zabiegów i operacji. Dlatego dobrze wiem, jak ważna jest opieka profesjonalnego trenera. Nie jestem tylko teoretykiem, ale przede wszystkim znam się na tym od strony praktycznej.

Ponadto jestem wykładowcą w Centrum Edukacji i Sportu w Olsztynie, Centrum Kształcenia Kadr Sportowych we Wrocławiu oraz Akademii Szkolenia Trenerów we Wrocławiu, które organizują kursy na instruktorów i trenerów personalnych.

4

Nie czekaj. Zacznij trenować już dziś!

Pomogę Ci rozpocząć przygodę z siłownią. Na początek wystarczą dobre chęci!