Paweł Smolik

Trener personalny Olsztyn

Paweł Smolik

Jestem trenerem personalnym

Sportami siłowymi zajmuję się od 22 lat.

Witam bardzo serdecznie na mojej stronie, nazywam się Paweł Smolik.

Urodziłem się w 1980 roku w Olsztynie. Jestem instruktorem kulturystyki, sportów siłowych i fitness   oraz  trenerem personalnym w  Olsztynie. Ponadto jestem czynnym kulturystą. Sportami siłowymi zajmuje się od 22 lat i ciągle doskonale swoją wiedzę i umiejętności poprzez różnego rodzaju kursy, seminaria i zgrupowania Kadry Polski. Kulturystyka, sporty siłowe i fitness to moja pasja i styl życia. Dzięki swojej wiedzy teoretycznej i praktycznej, jak również chęci pomocy innym, jestem w stanie pomóc Wam w osiągnięciu szczupłej sylwetki, poprawy kondycji, jak również nauczenia prawidłowych zasad żywienia i doboru suplementów diety.

Służę również pomocą osobom, które potrzebują wzmocnić mięśnie, po różnego rodzaju wypadkach czy zabiegach. Jestem otwarty i przyjaźnie nastawiony do otoczenia i ludzi a, to co robię sprawia mi przyjemność i jest moją pasją. Dlatego masz pewność, że pod moim okiem spełnisz swoje marzenia o byciu sprawnym i szczupłym. Sam kiedyś byłem bardzo otyły, jak również przeszedłem kilka ciężkich operacji kręgosłupa. Dlatego dobrze wiem jak ważne jest bycie pod opieką profesjonalnego trenera. Wszelkiego rodzaju diety i metody treningowe stosowałem na sobie, dlatego nie jestem tylko teoretykiem, ale przede wszystkim znam się na tym od strony praktycznej.

Ponadto jestem wykładowcą w Centrum Edukacji i Sportu w Olsztynie, które organizuje kursy na instruktorów i trenerów personalnych takich dyscyplin jak: kulturystyka i fitness, pływanie, jeździectwo, piłka siatkowa. Jestem również sędzią w Federacji NAC w kulturystyce i fitness.

Nie czekaj. Zacznij trenować już dziś!

Pomogę Ci rozpocząć przygodę z siłownią. Na początek wystarczą dobre chęci!